Campana.cz l Amerika l Tahiti l Antily l Austrálie & Nový Zéland l Indický oceán l Jordánsko l Venezuela l Kostarika l Lyže l Suntrek l Reunion

Ubytování

 

hotel BEACHSCAPE VILLAS KIN HA & SUITES 

Čtyřhvězdičkový hotel

Cancun

Hotel Ambience Villas se nachází na severu ostrova Cancun, jehož břehy omývají klidné vody Karibské moře. Je obklopen překrásnou pláží s bílým pískem. Hotel je umístěn ve vzdálenosti dvaceti kilometrů od mezinárodního letiště v Cancunu a osm kilometrů od centra města. Ambiance Villas je vhodným místem zejména pro rodiny s dětmi, ale i zamilované páry, manželé a turisté zde mohou zažít pohádkovou dovolenou.

Vybavení:

Ambiance Villas poskytuje zdarma dozor pro děti od 4 do 12ti let při různých aktivitách nabízených hotelem a také na vyžádání baby-sitting, který je zpoplatněn. Dále je k dispozici internet zdarma v hale. Mezi vybavení hotelu patří venkovní bazén, bary a restaurace, obchod se suvenýry, kulečník, konferenční místnost, směnárna, prádelna čistírna oblečení a ošetřovna. Návštěvníci mohou využít služeb poslíčků, recepční a hotelové ochranky.

Ubytování:

Hotel má k dispozici 150 apartmánů a vil. Všechny jsou vybaveny kuchyňským koutem nebo samostatnou kuchyní, telefonem, kabelovou televizí, trezorem, terasou v přízemí a balkónem v prvním patře, dětskou postýlkou (na vyžádání), sprchou a kuřáckými místnostmi.

Stravování:

Stravování je zajištěno v restauraci La Terraza, která nabízí mexickou a mezinárodní kuchyni. Dále v La Palapa Restaurant, která se specializuje na plody moře. V hotelu nechybí ani bar a je zajištěn i servis na pláži a u bazénu.

 

Fotografie

AMBIANCE VILLAS
AMBIANCE VILLAS
AMBIANCE VILLAS
AMBIANCE VILLAS
AMBIANCE VILLAS
AMBIANCE VILLAS

 

zpět