Campana.cz l Amerika l Tahiti l Antily l Austrálie & Nový Zéland l Indický oceán l Jordánsko l Venezuela l Kostarika l Lyže l Suntrek l Reunion

Ubytování

hotel GRAND OASIS 

Čtyřvězdičkový hotel

Cancun

Hotel Grand Oasis je vzdálen přibližně 19 kilometrů/25 minut od mezinárodního letiště v Cancunu a 14 kilometrů od centra města, kde je bezpočet nákupních center, restaurací a barů. V hotelu budou spokojeni jak novomanželé při líbánkách, rodiny s dětmi, tak i páry středního i staršího věku, obchodníci a cestovatelé.

Vybavení:

Grand Oasis Cancun návštěvníkům nabízí saunu, fitness centrum, bary, restaurace, lázně, pokojový servis, půjčovnu aut či limuzín, business centrum, konferenční místnost, obchod se suvenýry, směnárnu, čistírnu oblečení, venkovní bazén, parní komoru, recepci, noční klub, golfové hřiště, parkoviště (zdarma), taneční sál, audiovizuální vybavení, vlasový salón, salón krásy, klimatizované prostory. K dispozici jsou poslíčci, hotelová ochranka, baby-sitting a multilingvální personál.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v 290ti perfektně vybavených pokojích. V každém z nich se nachází klimatizace, noviny zdarma, telefon, hlasový záznamník, televize, sprcha s vanou, záclony, kuřácké místnosti, toaletní potřeby (zdarma), satelit nebo kabelová televize, balkón nebo terasa, mini bar, vysoušeč vlasů, žehlící prkno a žehlička (na vyžádání), rádio-budík, dětská postýlka (na vyžádání), trezor. Hosté mají z pokojů výhled na Karibské moře, lagunu či rozkvetlé zahrady.

Stravování:

Hosté budou mile překvapeni širokým výběrem pokrmů a nápojů ve všech čtyřech restauracích v hotelu Grand Oasis Cancun. Mohou začít snídaní v Ibiza Restaurant a následovat mořskými plody v Cocoa Bech Restaurant nebo mexickými specialitami v restauraci Careyes. K večeři lze navštívit Galeria Restaurant a ochutnat italskou a středomořskou kuchyni.

 

Fotografie

GRAND OASIS
GRAND OASIS
GRAND OASIS
GRAND OASIS
GRAND OASIS
GRAND OASIS
GRAND OASIS
GRAND OASIS
GRAND OASIS

 

zpět