Campana.cz l Amerika l Tahiti l Antily l Austrálie & Nový Zéland l Indický oceán l Jordánsko l Venezuela l Kostarika l Lyže l Suntrek l Reunion

Ubytování

hotel WESTIN REGINA

Čtyřhvězdičkový hotel

Cancun

Westin Resort se nachází na samém jižním cípu ostrova Cancun. S výhledem na lagunu Nichupte vévodí 22km hotelové zóně; od nákupních center a restaurací jej dělí 10km, od centra Cancunu 20km a vzdálenost od letiště je 12km.

Vybavení:

K hotelovému vybavení patří 4 restaurace, 5 barů, 24h pokojová služba, cestovní kancelář, konferenční místnost, obchod s potravinami a se suvenýry, nákupní pasáž, salón krásy, holič, směnárna, bezpečnostní schránky na recepci a prádelna s čistírnou.

Ubytování:

Resort nabízí 395 klimatizovaných pokojů, k jejichž vybavení patří telefon se záznamníkem, kabelová TV, rádio, fén, vybavení na žehlení, pokojový sejf (za poplatek) a minibar.Ubytování pro nekuřáky a pokoje pro hendikepované k dispozici.

Sport a zábava:

Resort využívá dvou pláží - 400m dlouhá pláž Karibiku poskytuje ranní slunce, zatímco menší pláž podél laguny  využívá slunce odpolední. K rekreaci dále slouží hlavní bazén se čtyřmi dalšími v trojúhelníkovém tvaru, včetně dvou dětských bazénů, jacuzzi a u pláže v zátoce potom další bazén kaskádovitě se vlévající do jiného. V laguně není dovoleno se koupat, ale k dispozici jsou hostům šlapadla, kajaky a další vodní sporty lze provozovat v AquaWorld Marina centru, vzdáleném 4km. Využívat lze také saunu, osvětlené tenisové kurty a fitcentrum. Pro děti je otevřen dětský klub.
All inclusive: zahrnuje veškeré jídlo a zákusky v hotelových restauracích, pití domácí výroby (od 11h do půlnoci), využití aerobiku, posilovny, jacuzzi, sauny, páry, tenisových kurtů (přes den), denní aktivity u bazénu a nemotorizované vodní sporty v Lagoon Beach.

 

Fotografie

WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA
WESTIN REGINA

 

zpět