Campana.cz l Amerika l Tahiti l Antily l Austrálie & Nový Zéland l Indický oceán l Jordánsko l Venezuela l Kostarika l Lyže l Suntrek l Reunion

Ubytování

hotel REEF PLAYACAR 

Čtyřhvězdičkový hotel

Playa Del Carmen

Reef Playacar je přepychový resort ležící u Karibského moře na pobřeží Mayské riviéry. Nachází se ve vzdálenosti 60 kilometrů od mezinárodního letiště v Cancunu a jen několik minut pěší chůze od vesničky Playa Del Carmen. Je obklopen překrásnou pláží se sněhobílým pískem, mayskými památkami a bujnou tropickou vegetací s přírodními prameny. Hotel Reef Playacar přijímá rodiny, páry, novomanželé, jednotlivce i skupiny z celého světa.

Vybavení:

Mezi vybavení hotelu Reef Playacar patří fitness centrum, venkovní bazén, obchod se suvenýry, lázně, vlasový salón, bary, směnárna, kulečníkový stůl, parkoviště (zdarma), přístup k internetu, trezory, salon krásy, dětský klub, slunečníky, klimatizované prostory. Hotel zajistí návštěvníkům dozor nad dětmi při hrách, baby-sitting, poslíčky a svatební servis. Ve volném čase je k dispozici například vodní basketbal, vodní polo, potápění, windsurfing, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, stolní hry, aerobik, vodní aerobik, taneční hodiny a cyklistika.

Ubytování:

V hotelu se nachází 210 pokojů rozmístěných v 18 trojposchoďových vilách, které jsou odděleny klikatými cestičkami a obklopeny tropickou zahradou. Pokoje jsou dekorovány jasnými barvami v mexickém stylu a mramorovou podlahou a koupelnou. Všechny jsou vybaveny televizí (satelit/kabel), stropním větrákem, samostatně regulovatelnou klimatizací, dětskou postýlkou (na vyžádání), záclonami, ložním prádlem, ručníky, sprchou s vanou, balkónem, telefonem, vysoušečem vlasů, žehličkou a žehlícím prknem.

Stravování:

V Reef Playacar jsou k dispozici 3 restaurace a 7 barů. Hlavní restaurace je Chula Vista, která se specializuje na mezinárodní delikatesy a ze které je překrásný výhled na Karibské moře. Dále je zde italská restaurace Botticelli a Terraza Grill s mexickými specialitami připravenými na grilu.

 

Fotografie

REEF PLAYACAR
REEF PLAYACAR
REEF PLAYACAR
REEF PLAYACAR
   

zpět