Campana.cz l Amerika l Tahiti l Antily l Austrálie & Nový Zéland l Indický oceán l Jordánsko l Venezuela l Kostarika l Lyže l Suntrek l Reunion

Ubytování

hotel BARCELÓ MAYA BEACH RESORT

Pětihvězdičkový hotel

Riviera Maya

POLOHA:

Hotelový resort je umístěn na 3km dlouhé soukromé pláži, obklopené přírodními korálovými útesy. Nachází se v blízkosti ekologického parku Xpu-ha. Od města Cancun je vzdálen 90km, od Puerto Venturas 4km, letiště vzdáleno 73km.

VYBAVENÍ:

V hotelu se nachází několik restaurací a barů, snack bar, poolbar, 24h pokojová služba, živá večerní vystoupení, cestovní kancelář, obchod se suvenýry, salón krásy, prádelna, směnárna.

POKOJE:

Resort nabízí 612 klimatizovaných pokojů, k jejichž vybavení patří balkon, stropní větráky, kabelová televize, telefon, trezor a minibar (s domácími nápoji). K dispozici jsou pokoje pro hendikepované.
SPORT A ZÁBAVA: K dalšímu hotelovému vybavení patří bazén, osvětlené tenisové kurty, joggingová trasa, fitcentrum, lázně s jacuzzi, parní komora a sauna a centrum vodních sortů, které nabízí půjčování loděk a kajaků, plachtění, vodní lyžování, windsurfing, šnorchlování, potápění, odbornou instruktáž. Pro děti je zajištěn program s řadou aktivit a služba na hlídání (za poplatek).
All inclusive zahrnuje: veškeré jídlo (podáváno bufetovým způsobem), jednou týdně večeře a la carte (nutná rezervace), svačiny, nápoje, alkohol domácí výroby, denní aktivity, noční program zahrnující vstup do disco klubu.

 

Fotografie

BARCELÓ MAYA BEACH RESORT
BARCELÓ MAYA BEACH RESORT
BARCELÓ MAYA BEACH RESORT

zpět