Campana.cz l Amerika l Tahiti l Antily l Austrálie & Nový Zéland l Indický oceán l Jordánsko l Venezuela l Kostarika l Lyže l Suntrek l Reunion

Ubytování

hotel RIVIERA MAYA 

Pětihvězdičkový hotel

Riviera Maya

Hotel Copacabana Riviera Maya je obklopen tropickou džunglí, Karibským mořem a nádhernou pláží Xpu-Ha se sněhobílým pískem. V okolí jsou překrásné laguny s křišťálově průzračnou vodou, říčky s rozmanitou vegetací a různé cestičky lemované mangrovníky. Hotel je umístěn na Mayském pobřeží mezi městy Cancun a Tulum. Nachází se přibližně 55 kilometrů od mezinárodního letiště v Cancunu. V tomto tropickém ráji nalezne klid a pohodu každá rodina, pár, manželé či příležitostní turisté.

Vybavení:

Mezi vybavení hotelu Copacabana Riviera Maya patří business centrum, výtah, recepce, parkoviště (zdarma), bary, restaurace, trezory, kavárna, jacuzzi, venkovní bazén, sauna, konferenční místnost, kadeřnictví, nekuřácké místnosti, prádelna, ošetřovna, obchody s oblečením a směnárna. Návštěvníci mohou využít služeb sekretářky, pokojovou službu (24 hodin denně), baby-sitting či buzení po telefonu.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny vysoušečem vlasů, budíkem, barevnou televizí (satelit/kabel), klimatizací, samostatnou koupelnou, koupacími plášti, stropním větrákem, kávovarem, telefonem, sprchou, vanou, mini barem, pracovním stolem, trezorem, požárními čidly, žehličkou a žehlícím prknem.

Stravování:

Hosté si mohou vychutnat kulinářské speciality v pěti hotelových restauracích. Lze začít snídaní ve formě bufetu v restauraci La Selva, dále pokračovat obědem v La Palapa restauraci, která je proslulá veškerou mezinárodní kuchyní. Započatý večer si lze zpestřit výtečnou večeří v restauraci Paradise.

 

Fotografie

CATALONIA RIVIERA MAYA
CATALONIA RIVIERA MAYA
CATALONIA RIVIERA MAYA
CATALONIA RIVIERA MAYA
CATALONIA RIVIERA MAYA
 

zpět