Campana.cz l Amerika l Tahiti l Antily l Austrálie & Nový Zéland l Indický oceán l Jordánsko l Venezuela l Kostarika l Lyže l Suntrek l Reunion

Ubytování

hotel GRAND OASIS RIVIERA MAYA 

Pětihvězdičkový hotel

Riviera Maya

Hotel Grand Oasis Riviera Maya je umístěn v srdci Mayské riviéry přibližně 95 kilometrů od mezinárodního letiště, 15 kilometrů od města Tulum a 25 kilometrů od nákupního a rekreačního centra Playa Del Carmen. Tento resort je vhodný pro relaxaci a aktivní odpočinek, nabízí ten nejlepší komfort, co se ubytování a stravování týče a poskytuje svým hostům ty nejlepší služby odpovídající 5-ti hvězdičkovému standardu.

Vybavení:

V hotelu se nachází venkovní bazén, bar u bazénu, masážní centrum, fitness centrum, restaurace, bary, parkoviště (zdarma), hlídané parkoviště (za poplatek), business centrum, trezory, směnárna, obchod se suvenýry, ošetřovna, čistírna oblečení, knihovna, klimatizované prostory. Hosté mají k dispozici lázeňské služby, noviny zdarma, limuzíny nebo taxík, připojení k internetu, hotelovou ochranku, poslíčky, multilingvální personál a svatební servis. Mezi sporty dostupné pro návštěvníky patří například tenis, plážový volejbal, fotbal, šlapadla, kajaky, potápění, jóga, vodní aerobik a tanec.

Ubytování:

Každý ze 300 pokojů je vybaven balkónem, terasou, klimatizací, televizí (satelit/kabel), mini barem, telefonem, sprchou a vanou, ručníky a ložním prádlem, vysoušečem vlasů, žehličkou a žehlícím prknem (na vyžádání), trezorem a dětskou postýlkou (na vyžádání). Hosté si mohou objednat masáž přímo na pokoj nebo využít služeb baby-sitting.

Stravování:

V hotelu Grand Oasis Riviera Maya je celkem 6 restaurací jako například Careyes, Arrecifes, Akeru a Dos Lunas. Dále se zde nachází 8 barů včetně kavárny a snack baru.

 

Fotografie

GRAND OASIS RIVIERA MAYA
GRAND OASIS RIVIERA MAYA
GRAND OASIS RIVIERA MAYA
GRAND OASIS RIVIERA MAYA
GRAND OASIS RIVIERA MAYA
GRAND OASIS RIVIERA MAYA

zpět